X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

ششتمد در رسانه ها

جدیدترین اخبار شهر ششتمد در رسانه های محلی و کشوری

سبزوار ما نوشت:

امام جمعه ششتمد:امور تربیتی آموزش و پرورش از نهادهای تأثیر گذار است

 

سبزوارما: امام جمعه ششتمدسبزوار گفت : امورتربیتی یادگار دو معلم شهید رجایی و باهنر است و این نهاد در جامعه تأثیر گذار می باشد.
به گزارش سبزوارما، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی ثباتی مقدم در همایش مربیان و معاونان پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه ششتمد، افزود: مقوله تربیت در آموزه های دینی ما جایگاه بلند و رفیعی دارد.
وی اظهارداشت: مربیان پرورشی تلاش کنند تا تربیت دینی که سمت و سوی نسل آینده را تعیین می کند در مدارس نهادینه شود.
وی گفت: تربیت دینی یعنی ارتباط انسان با خدای سبحان ، ارتباط با خویشتن ، ارتباط با جامعه و طبیعت و این مهم که صورت پذیرد جامعه به سعادت خواهد رسید.
استاد حوزه علیمه سبزوار افزود: اگر در تربیت دینی این چهار رکن را بتوانیم انجام دهیم انسان به بالاترین درجه معرفت که معرفت خدایی است می رسد و معرفت خدایی ، قله معرفت محسوب می شود.
امام جمعه ششتمد گفت: در راه رسیدن به معرفت خدایی هم باید راضی به قضای الهی باشیم و همیشه ایام خود را تسلیم امر و نهی خدای سبحان قرار داده و شکرگزار نعمت های خداوند بوده و به قدرتی جزء قدرت لایزال الهی تکیه نکنیم.
حجت الاسلام و المسلمین ثباتی مقدم گفت: خوشبختانه در آموزش و پرورش ما در کنار تعلیم به تربیت هم توجه می شود چرا که تعلیم بدون تربیت به جایی نخواهد رسید.
رییس اداره آموزش و پرورش ششتمد نیز در این همایش گفت: تلاش می کنیم تا منابع انسانی را تقویت کنیم و خوشبختانه آموزش و پرورش ششتمد منابع غنی نیروی انسانی دارد.
مرتضی زیبایی ثانی افزود: انتظار ما از همکاران در حوزه های آموزشی و پرورشی داشتن برنامه کاری است.
وی ادامه داد: چنانچه در زندگی شخصی و اداری فاقد برنامه ریزی باشیم به جایی نخواهیم رسید و ثمره تلاشها و کارها روشن و مثمر ثمر نخواهد بود.
رییس اداره آموزش و پرورش ششتمد اظهار داشت: اداره آموزش و پرورش ششتمد اقدام به راه اندازی اتاق فکر کرده و در این راستا جلسات متعددی نیز برگزار شده و آماده استفاده از نقطه نظرات همکاران در حوزه های مختلف می باشیم.ایرنا

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 8 اسفند‌ماه سال 1392 ساعت 07:48 ق.ظ | نویسنده: حسین پور - قربانی | چاپ مطلب 0 نظر