ششتمد در رسانه ها

جدیدترین اخبار شهر ششتمد در رسانه های محلی و کشوری

سبزوار پیام نوشت:

امام جمعه ششتمد:
راهپیمایی 22 بهمن همه معادلات دشمنان را عوض کرد
 


امام جمعه ششتمد سبزوار گفت : راهپیمایی با شکوه و گسترده 22 بهمن همه معادلات دشمنان را عوض کرد.
 
به گزارش "سبزوار پیام" به نقل از ایرنا،حجت الاسلام رمضانعلی ثباتی مقدم امروز در جمع مسوولان ششتمد اظهار داشت : راهپیمایی 22 بهمن پیام محکمی برای دشمنان نظام و اسلام بود.

وی افزود: این راهپیمایی بار دیگر نشان داد که در همه عرصه ها و قضایا مردم همچنان تعیین کننده هستند و مسوولان باید همواره در پیشبرد اهداف نظام اسلامی به قدرت مردم تکیه کرده و همچون گذشته از این حمایت بی نظیر بهره برداری نمایند.

وی ادامه داد: مردم ایران اسلامی شایسته بهترین خدمتها می باشند و مردمی که با این همه فشار اقتصادی و تنگناهای مالی با این عظمت در راهپیمایی نقش آفرینی کردند شایسته قدردانی و خدمتگزاری مضاعف هستند.

امام جمعه ششتمد اظهار داشت: مردم در راهپیمایی 22 بهمن به دور از هر گونه صف بندی راست ، چپ ، زن و مرد ، حزب و گروه در راهپیمایی شرکت کردند و بار دیگر علاقه مندی و وفاداری خود را به انقلاب ، نظام ، امام و رهبری نشان دادند.

وی افزود: این حضور باعث شد دشمنان انقلاب اسلامی بیش از بیش نا امید شوند و این نا امیدی را مردم در ذهن و وجود دشمنان انقلاب بوجود آورده اند.

حجت الاسلام ثباتی مقدم گفت: این راهپیمایی و حضور با شکوه مردم ، وظیفه سنگین مسوولان را در خدمتگزاری بیشتر و مضاعف به مردم نمایان ساخت./6

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 1 اسفند‌ماه سال 1392 ساعت 01:04 ب.ظ | نویسنده: حسین پور - قربانی | چاپ مطلب 0 نظر