ششتمد در رسانه ها

جدیدترین اخبار شهر ششتمد در رسانه های محلی و کشوری

ایرنا نوشت:

پروژه گاز رسانی ششتمد سبزوار آماده بهره برداری شد 


ششتمد ، سبزوار- ایرنا- بخشدار ششتمد از توابع سبزوار گفت : پروژه گاز رسانی این شهر تکمیل و آماده بهره برداری است و در حال حاضر کار واگذاری اشتراک گاز به ساکنان این منطقه آغاز شده است .
 
به گزارش امروز ایرنا، علیرضا عبدالهی در نشست شورای اداری ششتمد اظهارداشت : علیرغم برخی مشکلات اعتباری ولی اقدامات خوب و مثبتی در یک سال گذشته در روستاها و شهر ششتمد انجام شده است.

نماینده دولت در ششتمد افزود: گازرسانی به ششتمد و روستاهای مجاور از مهم ترین پروژه های عمرانی و خدماتی این منطقه است.

وی با ارایه گزارشی از روند عملیات پروژه گاز رسانی ششتمد افزود: خوشبختانه در هفته جاری عملیات تزریق گاز طبیعی به شبکه گاز رسانی ششتمد انجام شد.

عبداللهی ابراز امیدواری کرد که هفته آینده با حضور مسوولان استانی و شهرستانی پروژه گاز رسانی شهر و روستاهای مجاور ششتمد افتتاح شود.

بخشدار ششتمد گفت : سال آینده نیز فاز دوم شبکه گازرسانی برخی روستاهای منطقه ششتمد سبزوار آغاز خواهد شد.

وی یکی از دغدغه های مسوولان این منطقه را تأمین آب شرب سالم و بهداشتی دانست و گفت: با تلاش مسوولان استانی و امور آب و فاضلاب روستایی سبزوار پروژه آبرسانی روستاهای قاسمی ، جنبذ ، عزیزآباد و سررود ششتمد به بهره برداری رسید.

وی اظهارداشت: آبرسانی به روستاهای مهرنشانی ، حسین آباد ، علی آباد سیدرحیم و چند روستای دیگر منطقه در قالب همین مجتمع ، در برنامه کاری شرکت آب و فاضلاب روستایی قرار دارد.

عبداللهی همچنین وحدت و همدلی مردم و مسوولان دستگاههای اجرایی را در ششتمد خوب توصیف کرد.

وی به مشارکت 85 درصدی مردم ولایتمدار ششتمد در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی هم اشاره کرد و افزود: این حضور گسترده مردم در انتخابات لبیکی به پیام مقام معظم رهبری محسوب می شد.

رییس شورای آموزش و پرورش و بخشدار ششتمد همچنین اظهار داشت: اردیبهشت امسال مسابقات قرآن و معارف اسلامی گروه دو دانش آموزان استان خراسان رضوی به بهترین نحو ممکن در خطه ششتمد برگزار شد.

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 1 اسفند‌ماه سال 1392 ساعت 10:13 ق.ظ | نویسنده: حسین پور - قربانی | چاپ مطلب 0 نظر