X
تبلیغات
زولا

ششتمد در رسانه ها

جدیدترین اخبار شهر ششتمد در رسانه های محلی و کشوری

سلام سربدار نوشت:


رئیس اداره جهاد کشاورزی سبزوار:
تعاونی روستایی زنان ششمد نمونه کشوری شد
  
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۳۱
 
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان سبزوار از کسب رتبه برتر تعاونی زنان سامان پارت بیهق ششتمد خبر داد.
محمدجواد ایزدیان اظهار داشت: این تعاونی در سال ۸۲ با عضویت ۸۵ زن روستایی و ۴ میلیون و ۵۵۰ هزار ریال سرمایه اولیه به ثبت رسید.

وی با اشاره به فعالیت‌های این شرکت تعاونی اضافه کرد: فعالیت‌های این مجموعه شامل عرضه کالاهای اساسی و خانگی در فروشگاه مصرف، جذب سپرده‌گذار و تقویت مشاغل خانگی توسط واحد اعتباری، جذب اعتبار GGP کشور ژاپن از طریق سفارت آن برای ساخت کارگاه بسته‌بندی در سال ۹۰، خرید و بسته‌بندی محصولات کشاورزی منطقه است.

این مسئول، ثبت نشان تجاری برای بسته‌بندی محصولات تولیدی، ایجاد کارگاه‌های خانگی تولید ترشی و شیرینی و پرورش مرغ بومی، برگزاری کارگاه‌ها و بازدید‌های آموزشی در رابطه با تولید، فرآوری زعفران، گیاهان دارویی و شرکت فعال در نمایشگاه‌های شهرستانی، استانی و کشوری را از دیگر فعالیت‌های تعاونی زنان سامان پارت بیهق برشمرد.

وی با بیان اینکه این تعاونی در مجموع برای ۲۲ نفر اشتغال مستقیم و ۵۵ نفر اشتغال غیرمستقیم ایجاد کرده است، تصریح کرد: با تلاش اعضا و راه‌اندازی کارگاه بسته‌بندی سالانه بالغ بر یک‌هزار تن محصولات مختلف کشاورزی از جمله زعفران، آلو و بادام بسته‌بندی و صادر می‌شود.

ایزدیان دارایی کنونی این شرکت را بالغ بر ۶ میلیارد ریال برآورد کرد و گفت: در حال حاضر ۲۸۰ نفر زن روستایی عضو تعاونی و ۷۰۰ نفر سپرده‌گذار واحد اعتباری هستند.

تاریخ ارسال: دوشنبه 28 بهمن‌ماه سال 1392 ساعت 08:14 ق.ظ | نویسنده: حسین پور - قربانی | چاپ مطلب 0 نظر